Nasza oferta

Nadruki na płytach CD

Druk cyfrowy + UV

Nadruki na płytach CDr i DVDr wykonane metodą cyfrową przeznaczona są dla produkcji niskonakładowych.Nadruk cyfrowy zabezpieczony jest dodatkowo warstwą lakieru utwardzonego promieniami UV. Zastosowanie lakieru UV zwiększa intensywność barw, chroni przed wyblaknięciem, zarysowaniami oraz wilgocią. Cyfrowa technologia nadruku daje możliwość ekspresowej realizacji zlecenia.

Druk offsetowy na cd

Technologia druku offsetowego przeznaczona jest dla nakładów powyżej 500 szt. Jest to obecnie najbardziej popularna metoda nadruku dla produkcji wysokonakładowych. Główną zaletą druku offsetowego jest trwałość i fotograficzne odzwierciedlenie kolorów. Druk offsetowy wykorzystuje kolorystykę CMYK.

Druk sitodrukowy na cd

Technologia druku sitodrukowego jest bardzo uniwersalna. W szczególności znajduje swoje zastosowanie w produkcjach wymagających zadruku apli lub użycia niestandardowych kolorów z palety Pantone. Kolorowy druk sitodrukowy zalecany jest dla nakładów powyże 500 szt. Jest to również najtańsza technologia dla jednokolorowego druku na płytach cd. Druk sitodrukowy ponadto daje możliwość tworzenia nadruków na lustrzanej powierzchni płyty dzięki czemu można uzyskać efekt niemożliwy w pozostałych technologiach druku.

Kopiowanie płyt cd

Kopiowanie płyt cd | dvd to najpopularniejsza metoda powielania nośników dla niskich nakładów. Do kopiowania płyt cd wykorzystujemy przemysłowe duplikatory z markowymi napędami. Kopiowanie jest szczególnie polecane przy niskich nakładach od 50 szt. do 1000 szt. oraz dla produkcji ekspresowych, które wymagają szybkiej realizacji. istnieje również możliwość duplikacji płyt w terenie np. po koncercie z materiałem, który został zarejestrowany na imprezie.

Zalety:
  • idealna technologia dla produkcji niskonakładowych
  • duplikacja w terenie
  • niski koszt
  • ekspresowa realizacja produkcji

Tłoczenie płyt cd

Tłoczenie płyt cd | dvd to technologia polecana dla nakładów od 500 szt. Polega na stworzeniu specjalnej matrycy służącej do tłoczenia płyt cd w wysokowydajnych wtryskarkach.

Zalety:
  • Zdecydowanie dłuższa trwałość w porównaniu do produkcji na CD
  • większa odporność na zarysowania
  • niski koszt dla produkcji wysokonakładowych (>1000szt.)